Sady pro kutily

Ochranné produkty, které si můžete nainstalovat sami!

Zatímco ochrana laku je velkou investicí do každé části vašeho auta, některé oblasti jsou zranitelnější než jiné. Tyto relativně snadno instalovatelné součásti mohou ušetřit stovky nebo dokonce tisíce dolarů na nákladech na opravu po celou dobu životnosti vašeho vozidla.

Univerzální práh dveří - čirý

SKU: R3022
Doporučená prodejní cena:

Chraňte dva prahy před opotřebením a poškozením při nastupování a vystupování z vozidla. Vyrobeno z robustního, čirého, 200 mikronového ochranného filmu Paint , s čirým lakem pro maximální lesk a trvanlivost. Po nanesení je tento materiál prakticky neviditelný a pomáhá předcházet poškrábání a poškození jemně lakovaných povrchů v rámu dveří vozidla. Obsah sady: čirý ochranný nátěr XPEL 70 mm x 1,5 m a instalační stěrka.

Univerzální sada ochrany hran dveří

SKU: R3023
Doporučená prodejní cena:

Snadno ochrání hranu až čtyř dveří automobilu před poškozením. Vyrobeno z robustního, čirého, 200 mikronového ochranného filmu Paint , s čirou povrchovou úpravou pro maximální lesk a trvanlivost. Po nanesení je tento materiál prakticky neviditelný, ale pomáhá předcházet poškrábání a poškození hran dveří. Obsah sady: průhledná ochranná fólie na nátěr XPEL 9,5 mm x 3,6 m.

Univerzální extra široká sada ochrany hran dveří

SKU: R3023EW
Doporučená prodejní cena:

Snadno ochrání hranu až čtyř dveří automobilu před poškozením. Vyrobeno z robustního, čirého, 200 mikronového ochranného filmu Paint , s čirou povrchovou úpravou pro maximální lesk a trvanlivost. Po aplikaci je tento materiál prakticky neviditelný, ale pomáhá předcházet poškrábání a poškození hran dveří. Obsah sady: 12,7 mm x 3,6 m průhledná ochranná fólie XPEL.

Univerzální sada zábradlí na postel - černá

SKU: R3029-1
Doporučená prodejní cena:

Vyrobeno z odolného, ​​200 mikronů čirého ochranného filmu Paint XPEL. Tento produkt je po aplikaci prakticky neviditelný. Polyuretanové jádro fólie absorbuje energii předmětů, které by mohly způsobit poškození, zatímco čirá vrstva na povrchu si zachovává vysoký lesk a zabraňuje vzniku skvrn. Obsah sady: čirý ochranný nátěr XPEL 101 mm x 5 m a instalační stěrka

Univerzální práh dveří - černý

SKU: R3030
Doporučená prodejní cena:

Chraňte dva prahy před opotřebením a poškozením při nastupování a vystupování z vozidla. Tento produkt je vyroben z našeho odolného ochranného filmu s černou barvou 330 mikronů a skryje stávající poškození, přičemž zabrání dalším škrábancům a poškození jemných lakovaných povrchů v rámu dveří vozidla. Obsah sady: 70 mm x 1,5 m ochranná fólie na povrchovou úpravu XPEL ARMOR.

delen:

Chystáte se opustit tento web!

Pokud kliknete na „Pokračovat“, dostanete se na web xpel.com – web v angličtině. Pokud chcete zůstat na tomto webu, zavřete prosím tuto zprávu.

Děkujeme!

Vaše žádost byla odeslána a přijata. Dejte nám prosím 24 hodin na odpověď. Pokud nám potřebujete zavolat, můžete nás kontaktovat na čísle +420 775 950 950