PPF Instalační školení

Nejvyšší kvalita instalace

Schopnost zajistit zákazníkům kvalitní instalaci produktů XPEL je nesmírně důležitá pro váš úspěch v průmyslu ochrany barev. Z tohoto důvodu nabízí XPEL velmi podrobnou sadu instalačních školení, které byly trvale hodnoceny jako nejlepší v oboru. Provádíme naše studenty vzdělávacím procesem, který je intelektuální i praktický. Naše komplexní učební plány instalace PPF pokrývají témata od fungování našeho interního softwaru DAP až po nejnovější a nejinovativnější instalační techniky pro povrchy a ochranné fólie světlometů.
"Continuing to develop yourself is the best thing in the world! About a month ago I became a certified XPEL installer & last week it was finally time to stick our first job in XPEL crushed stone film💪🏼. Becoming a certified installer has brought me a little closer to my goals and has taught me a tremendous amount of new techniques to be able to keep the quality high. So say goodbye to stone chips! And make sure you protect your investment with the best transparent stone chip film on the market ✔️"
Sander Eringa
Owner, The WrapBox

PPF TRAINING CLASSES

5 DAY BASIC FILM INSTALLATION TRAINING

PPF & HEADLAMP INSTALLATION
1495 Per Trainee
  • DAP CERTIFICATION
  • TRAINING MANUAL
  • TOOLS & MATERIALS
  • LUNCH PROVIDED DAILY
Popular

WE SET YOU UP FOR SUCCESS

Všechny lekce se konají v XPEL Training Center, které se nachází v těsné blízkosti mezinárodního letiště San Antonio. Naše školení o instalaci PPF přináší výhody začínajícím i pokročilým instalatérům s účelně strukturovaným sylabem pro každou úroveň dovedností. Studentům se dostává osobní pozornosti, která jim umožní získat dovednosti potřebné k zajištění kvalitní a bezproblémové instalace i na nejnáročnější z vozidel.

Poskytujeme také kompletní pokyny k používání našeho softwaru DAP a souvisejícího hardwaru. Dodáme vám tréninkový manuál, všechny potřebné materiály a nástroje a zajistíme oběd na každý tréninkový den. Aby bylo zajištěno dostatečné množství specializované pozornosti, je velikost třídy obvykle omezena na čtyři studenty na instruktora.

Pokud byste chtěli další informace, zavolejte prosím na bezplatné číslo (800) 447-9928 nebo (210) 678-3700 a promluvte si se zástupcem společnosti.

Doporučujeme stážistům zůstat v blízkosti zařízení a každý den nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu do třídy a do okolních restaurací a dalších zařízení. Nabízíme dvě pohodlné možnosti ubytování. Klikněte sem a zarezervujte si preferované sazby v Marriott nebo Umístit zde klikněte na Hybrid.

Instalační školení – Fotogalerie

Vyžádat více informací

Vyžádat si více informací Máte dotaz ohledně XPEL řešení?

Použijte níže uvedený kontaktní formulář:
Povinná pole jsou označená *

Chystáte se opustit tento web!

Pokud kliknete na „Pokračovat“, dostanete se na web xpel.com – web v angličtině. Pokud chcete zůstat na tomto webu, zavřete prosím tuto zprávu.

Děkujeme!

Vaše žádost byla odeslána a přijata. Dejte nám prosím 24 hodin na odpověď. Pokud nám potřebujete zavolat, můžete nás kontaktovat na čísle +420 775 950 950