Prodejci nových vozidel

Zapůsobte na své zákazníky produkty XPEL.

Naše špičková řada produktů nabízí prodejcům nových automobilů nejvyšší kvalitu a výkon, díky nimž bude vaše prodejní místo ještě ziskovější. Na rozdíl od jiných produktů vám naše fólie na ochranu automobilů umožňují dosáhnout přímého zisku bez nutnosti rezervy.

POMÁHÁME VÁM DOSÁHNOUT ÚSPĚCH

My ve společnosti XPEL jsme silně zaměřeni na asistenci naší rodině instalačních techniků s cílem dosáhnout jejich obchodních cílů na cestě k dlouhodobému úspěchu.
VÝHODY SPOLUPRÁCE S XPEL:

Výhody oproti konkurenci

Bezkonkurenční trénink

Nejvyšší kvalita automobilové ochrany začíná dokonalou instalací. V rámci naší rodiny XPEL mají nové prodejny automobilů přístup na vyžádání k jednomu z nejkomplexnějších vzdělávacích a instalačních programů v oboru. Naši profesionálové mohou vyškolit váš prodejní tým, provést vás složitými instalacemi a poskytnout vašemu týmu školení u vás ve společnosti.

Software přímo na míru

Revoluční produkty vyžadují revoluční software. Náš software DAP byl navržen interně, aby vám umožnil servis jakéhokoli vozidla, se kterým se setkáte, a zároveň maximalizuje efektivitu materiálu a snižuje množství odpadu. Variabilní geometrie XPEL umožňuje bezprecedentní úroveň přizpůsobení jakémukoli vzoru v naší databázi.

Revoluční produkty

XPEL je hrdý na to, že je jedním z inovátorů v automobilovém průmyslu. Technologie samoobnovování a bezproblémová aplikace naší řady ULTIMATE PLUSTM mění koncept ochrany automobilů jednou provždy. Naše společnost se věnuje výhradně vývoji špičkových produktů, které ochrání vaše investice.

Špičková kvalita

XPEL je synonymem kvality v odvětví ochrany barevných povrchů. Žádná jiná značka nemá tak rozsáhlý design a testovací proces. Naše vzory jsou vyvíjeny ručně, digitálně vykresleny do našeho vlastního softwaru a poté testovány až sedmkrát na konkrétním vozidle. S podporou našich rozsáhlých záruk.

Vyžádat více informací

Vyžádat si více informací Máte dotaz ohledně XPEL řešení?

Použijte níže uvedený kontaktní formulář:
Povinná pole jsou označená *

Chystáte se opustit tento web!

Pokud kliknete na „Pokračovat“, dostanete se na web xpel.com – web v angličtině. Pokud chcete zůstat na tomto webu, zavřete prosím tuto zprávu.

Děkujeme!

Vaše žádost byla odeslána a přijata. Dejte nám prosím 24 hodin na odpověď. Pokud nám potřebujete zavolat, můžete nás kontaktovat na čísle +420 775 950 950