Technická podpora

Ve společnosti XPEL, Inc. smě přesvědčeni, že budeme jen tak úspěšní jako jsou naši zákazníci. Důležitou součástí toho, jak podporujeme úsilí našich zákazníků, jsou naše špičkové zákaznické služby.

I když je k dispozici náš personál technické podpory, který vám pomůže od pondělí do pátku od 8:30 do 17:30 CST, problémy lze také snadno vyřešit pomocí naší online podpory. Zde najdete kompletní pokyny k instalaci, odpovědi na nejčastěji kladené otázky, tipy k instalaci a také fotografie a videoklipy k postupné instalaci. Pokud se vám ani po procházení webu stále nedaří vyřešit technický problém, můžete se obrátit na naše oddělení technické podpory telefonicky zdarma na čísle (800) 447-9928 nebo nám poslat požadavek prostřednictvím našeho formuláře podpory.

*** Pro zákazníky mimo USA nebo Kanadu volejte +1 (210) 678-3700 nebo nás kontaktujte prostřednictvím našeho formuláře podpory.

Formulář podpory

Vyžádat si více informací Máte dotaz ohledně XPEL řešení?

Použijte níže uvedený kontaktní formulář:
Povinná pole jsou označená *

Chystáte se opustit tento web!

Pokud kliknete na „Pokračovat“, dostanete se na web xpel.com – web v angličtině. Pokud chcete zůstat na tomto webu, zavřete prosím tuto zprávu.

Děkujeme!

Vaše žádost byla odeslána a přijata. Dejte nám prosím 24 hodin na odpověď. Pokud nám potřebujete zavolat, můžete nás kontaktovat na čísle +420 775 950 950