Proč XPEL

Ve společnosti XPEL nejsme jen firma, jsme také nadšenci. Se vším, co děláme, dáváme do popředí kvalitu a naši reputaci a činíme tak od roku 1997. Naše celosvětová instalační síť je řízena nejkompetentnějšími a nejlépe vyškolenými techniky, kteří jsou k dispozici. Produkty, které nabízíme, jsou pečlivě testovány a je prokázáno, že fungují v těch nejnáročnějších podmínkách při zachování nejlepšího možného vzhledu. Důvěřujte XPEL, že bude jedinou věcí mezi vámi a otevřenou cestou.

Naše nabídka

Revoluční produkty

Od naší ochrany laku až po tónování automobilových skel a architektonické ploché skleněné fólie-to jsou materiály, které nabízíme, špičková technologie, inovace a kvalita.

XPEL DAP

Náš software DAP, vyvinutý interně, je největším a nejkomplexnějším úložištěm vzorů na světě. XPEL, poháněný certifikovaným instalátorem, nese více než 80 000 vzorů a nabízí jistotu DAP, kterou potřebujete k efektivní, přesné a bezstarostné aplikaci fólie.

24hodinová zákaznická podpora

Náš DAP (Design Access Program), který byl vyvinut interně, je největším a nejkomplexnějším úložištěm vzorů na světě. V rukou certifikovaného instalátora XPEL poskytuje více než 80 000 vzorů nabízených DAP jistotu, kterou potřebují k efektivnímu, přesnému a bezstarostnému nanášení filmu.

Světová síť prodejců

S certifikovaným instalačním technikem ve více než 55 zemích (a stále rosteme), jsme si jisti, že bez ohledu na to, kde ve světě jste, získáte stejně bezkonkurenční služby a kvalitu, jaké od XPEL očekáváte.

XPEL Výhody

Chystáte se opustit tento web!

Pokud kliknete na „Pokračovat“, dostanete se na web xpel.com – web v angličtině. Pokud chcete zůstat na tomto webu, zavřete prosím tuto zprávu.

Děkujeme!

Vaše žádost byla odeslána a přijata. Dejte nám prosím 24 hodin na odpověď. Pokud nám potřebujete zavolat, můžete nás kontaktovat na čísle +420 775 950 950